EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bellegante UNICERA 2018'de iç mimarlarla buluştu

Ürettiği İnovatif ürünler ile yeni yaşam şartlarına entegre olmayı kolaylaştıran Bellagente ürünleri iç mimarlar ile bir araya geldi.

UNICERA Seramik Fuarı 2018’de Bellagente ürünleri iç mimarlar ile buluştu. Ürünlerini ve tasarımlarını iç mimarlara tanıtan Bellegante banyo ve mutfak alanındaki çalışmalarını direkt uzmanlarla paylaştı.

UNİCERA 2018 Seramik, Banyo ve Mutfak Ürünleri Fuarı kapsamında Bellegante ürünleri İstanbul, Ankara ve İzmir’de İçmimarlar Odası ile bir araya geldi.

Bellagente'nin fuar alanında bulunan standında, ürün sunum ve tanıtımları ile başlayan etkinlik akşam yemeği ile devam etti.
Bellagente markası yetkilileri, İçmimarların ve projelerinin kendileri için önem arz ettiğini ve kendileri ile iş birliği içinde olmaktan keyif duyduklarını ifade ettiler. Ayrıca gelecek fuar ve organizasyonlarda da yine bir etkinlik yapmak istediklerini bildirdiler.

Ankara İçmimarlar Odası ise, etkinlikten sonra verdikleri bir plaket ile iş birliği ve bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Bellagente hakkında

Sektöründe lider olan Bal Orman Ürünleri‘nin bir markası olan Bellagente “Innovation For Your Home” sloganı ile yenilikçi ve benzersiz ürünlerini mimar ve iç mimarlara, dekorasyon firmalarına ve yaşam alanlarına renk katmayı amaçlayan herkese sunuyor.

İtanyan filolojisinde “Genç ve Güzel İnsanların Bir Araya Gelerek Oluşturduğu Topluluk” anlamına gelen Bellagente bunu kendisine felsefe edinip, genç ve dinamik ekibi ile günün ihtiyaçlarına karşılık verebilmeyi amaçlıyor.

Bellagente’nin amacı mutlu deneyimler satmak

Bir yapı malzemesinden öte mutlu deneyimler satmayı hedefleyen Bellagente “Duvarında Güzel; Doğa da Güzel” düşüncesinden ilham alarak, doğanın bize sunduğunu ona zarar vermeden bilinçli kullanımlarla mekanlarınıza taşıma; “Happinness is Handmade” sloganı ile el yapımı doğal ürünlerden özgün tasarımlar edinme ve yeni nesil Kendin Yap (DIY) kültürüne sahip müşterilerine kendi otantik mekanlarını tasarlama fırsatlarını sunmaktadır.

İnovatif fikirlerle marka aidiyeti yaratmak amaçlanıyor

Tasarımla sanatın gücünün bir araya getirilerek üretildiği; Günün istek ve koşullarını yansıtan, farklı,doğal, montaj kolaylığı ve üstünlüğü sağlayan, inovatif ve yeniyi arayan kimliğinden ilhamla yenilikçi koleksiyonlarını marka aidiyeti yaratabilme arzusuyla kullanıcılarına ulaştırma isteği Bellagente’nin temel amacıdır.

Satış sonrası hizmetlerle de müşteri memnuyiete üst noktaya taşınıyor

Zamanın kıymetini çok iyi bilen Bellagente, üretim aşamasından tasarım ve uygulama aşamalarına kadar sağladığı kolaylıklar, avantajlar ve üstünlükler ile kullanıcılarına farklılıklar sağlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetleriyle, kullanıcılarına mutlu deneyimler yaşamalarını sağlamak üzere sürekli çalışmaya da devam etmektedir.