EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bayramın üçüncü günü Ondörtüç Pendik satış ofisine davetlisiniz!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te İnsay Yapı imzasıyla yükselen Ondörtüç Pendik projesinde yüzde 20 indirime ek yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0,98 faiz! 120 ay vade,

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik projesinden daire sahibi olmak isteyen konut alıcılarını Ramazan Bayramı'nın üçüncü günü satış ofisine bekliyor!

İnsan Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasında sektöre kazandırılan Ondörtüç Pendik projesinde fırsatlar bayramın üçüncü gününde!
İnsay Yapı Anadolu Yakasının gelişen ilçesi Pendik bölgesinde hayata kazandırdığı Ondörtüç Pendik projesinden konut satın almak isteyen vatandaşları bayramın üçüncü projenin satış ofisine davet ediyor.

Yaşamın başlamasına gün sayılan projede tüketiciye 120 ay ve yüzde 0,98 düşük faiz imkanı sunuluyor. İnsay Yapı, kişiye özel fırsat ve avantajlarla ev sahibi olmak isteyenleri Ramazan Bayramı'nın üçüncü günü 'Ondörtüç Pendik' projesi satış ofisine davet ediyor. Çok özel fırsatlar sunulan projede konut satın almak kolaylaştırılıyor.

İnsay Yapı, Pendik’te hayata geçirdiği 'Ondörtüç Pendik' projesinde teslime sayılı günler kala '120 ay 0,98 faiz' ödeme seçeneği ile ev sahibi olma fırsatı sunmaya devam ediyor. Ek bir fiyat artışının olmadığı ve teslimine sayılı günler kalan 'Ondörtüç Pendik', bölgenin en uygun fiyatlı projesi olarak sektörde dikkat çekiyor. Hem yatırımcıdan hem de oturumcudan tanıtıldığı günden bu yana yoğun ilgi gören projede fırsatlar devam ediyor. Son avantajlar için acele edin!

Sunduğu ödeme seçenekleriyle konut sahibi olmayı kolaylaştıran İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Gayrimenkul şirketleri tarafından 15 Mayıs'ta konut satışlarında başlatılan yüzde 5 peşinat ve yüzde 20 indirim kampanyası, 30 Haziran 2018'e uzatıldı. Güç birliği kampanyasının 15 Haziran olan sona erme süresinin ay sonuna kadar uzatılması, çok yerinde bir karar. Zaten her fırsatta bu kampanya sürelerinin mümkün olduğunca uzun tutulması gerektiğinin altını çiziyoruz. Sektör temsilcileri, satışların 30 Haziran’a kadar yaklaşık 12 milyar TL’yi bulmasını bekliyor. Biz de bu kararın ardından bayramın son günü satış ofisimizi açmaya karar verdik. Bu nedenle kampanyalar devam ederken ev almak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın diyoruz" dedi.

Yüzde 5 peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0,98 faiz fırsatıyla konut satın alma imkanı

Hükümetin tapu harcı ile KDV oranlarını indirmesi ve bankaların da konut kredi faizlerini düşürmesinin ardından harekete geçiren gayrimenkul sektörü, konut fiyatlarında yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat kampanyasını hayata geçirdi. Böylece ev almak isteyen biri, yüzde 5 peşinat ile 120 ay vadeli kredisini aylık yüzde 0,98 faiz oranıyla ödeyebilme imkanına kavuştu. Kampanya ile ilgili hatırlatmada bulunan Çulhalık, İnsay Yapı 'Ondörtüç Pendik'te kişiye özel ödeme imkanlarıyla peşinatı vadelendirebildiklerini söyledi.

Ek fiyat artışı yok!

Projeden daire almak isteyip de banka kredisi kullanmak isteyenler '120 ay 0,98 faiz' seçeneğini tercih ederek ev sahibi olabilirler. Ek bir fiyat artışımız yok. Ondörtüç Pendik'te sona gelindi, projemizi bir ay sonra teslim edeceğiz. Bölgenin en uygun fiyatlı projesini hayata geçiriyoruz. Kişiye özel avantaj ve fırsatlarla daire almak isteyenleri satış ofisimize bekliyoruz" diye konuştu.

Daire fiyatları 261 bin TL'den başlıyor

Daire fiyatları 1+1'lerde 261 bin TL, 2+1'lerde 334 bin TL ve 3+1'lerde ise 498 bin TL'den başlayan 'Ondörtüç Pendik', 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik' sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor.

Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo alanının tahsis edileceği projedeki mağaza ve restoranlar da site sakinlerine kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı sunuyor.

Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç', merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor. Proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.