EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Batışehir'den kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün

Ege Yapı'nın Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiği Batışehir projesinde başlayan kampanya kapsamında, projeden şimdi daire satın alanlar ödemeye 2019'da başlıyor.

Ege Yapı, hemen teslim satışlarına devam ettiği Batışehir projesinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; Batışehir’den konut sahibi olmak isteyenlere, hiç peşinat ödemeden ayda 2 bin 240 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi veya taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak ev satın alma fırsatı sunuluyor. 108 bin metrekare peyzaj alana ve stüdyodan 5+1 dublekslere kadar daire seçeneklerine sahip olan proje; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındırıyor.

Trafik sorununu ortadan kaldırıyor

Kendi semtine adını veren Batışehir’de, dileyenlerin misafirlerini ağırlayabileceği dünyaca ünlü otellerden alışveriş caddesine, restoranlardan özel okula kadar pek çok ayrıcalık yatırımcıları bekliyor. 3 adet sosyal tesis, 6 adet açık / kapalı yüzme havuzu, 1.500 metrekare çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu, halı saha ve bisiklet yollarının yer aldığı Batışehir projesi yeni açılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 26 dakikaya indiren dev metro hattı üzerinde yer alıyor.