EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Batışehir'de sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor

Ege Yapı imzasıyla hayata geçirilen Batışehir'de satışlar devam ediyor. Projeden 0,79 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanarak konut sahibi olunabiliyor.

Ege Yapı, Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan 'Güçlü Türkiye için birlik vakti' kampanyasına dahil oldu. 31 Mart'a kadar sürecek kampanya kapsamında, Batışehir projesi satışlarında 240 ay vade için sadece 0,79 kredi oranı uyguluyor. Tapuların hemen verildiği projede her bütçeye uygun farklı ödeme planları da sunuyor. Bu kapsamda herkese göre ev ve ofis tipi bulunan Batışehir’de Ege Yapı Finansman Modeli çerçevesinde düşük peşinat ve ara ödeme ile 60 ay sıfır faiz fırsatı gibi özel ödeme avantajları yer alıyor.

Ege Yapı, stüdyodan 5+1 dublekslere kadar hemen teslim daire seçenekleri olan; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran ödüllü projesi Batışehir’de yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Bu ödeme planlarına ek olarak, 0,45 kredi oranıyla 120 ay vade imkanı da sunuluyor. Sosyal donatı alanları arasında koşu parkurları, açık-kapalı spor salonları ve yüzme havuzları, geniş peyzaj alanları bulunan projede fiyatlar 365 bin TL'den başlıyor.