EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Batışehir'de Ramazan kampanyası başladı

Son 70 dairenin satışlarının devam ettiği Batışehir projesinden daire sahibi olmak isteyenlere Ramazan ayına özel cazip ödeme koşulları sunuluyor.

EgeYapı Group imzasıyla Bağcılar'da yükselen Batışehir projesinde son daireler sahiplerini bekliyor. Toplamda 3 bin 189 dairenin yer aldığı Batışehir'de satışlar hemen teslim avantajı ve uygun öceme koşullarıyla devam ediyor. Ramazan ayına özel hazırladığı kampanya ile Batışehir'deki satışlarına hızlandırmak isteyen EgeYapı Group, projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vade fırsatı sunuyor. Banka kredisiz 120 ay vade için faiz oranı 0,79 olarak belirlenirken, 60 aya kadar sıfır faiz imkanı da sunuluyor.

Daire fiyatları 325 bin TL'den başlıyor

818 bin metrekarelik dev bir arazi üzerinde konumlandırılan Batışehir'de büyüklükleri 76 metrekare ile 359 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1 dublekse kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Avrupa'nın en büyük projelerinden biri olarak hayata geçirilen projede daire fiyatları 325 bin TL'den başlıyor.

"Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi" ve "Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi" seçilen Batışehir'de konut ve rezidansların yanı sıra bir şehir oteli, ofisler, eğitim kompleksi, açık hava çarşısı, spor salonları ve 100 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.