EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Batı Vadi Evleri gözde ilçe Nilüfer’de yükseliyor

Bursa’nın en güçlü inşaat firmalarından NGSEM İnşaat tarafından projelendirilen Batı Vadi Evleri Nilüfer’de yükseliyor.

Necati Güler ve Şenol Müslimoğlu tarafından kurulan NGSEM İnşaat yılların verdiği tecrübe ve birikimi Bursa’da değerlendirmeye devam ediyor. Bursa’nın son zamanlarda ilgi toplayan ilçesi Nilüfer’de NGSEM İnşaat tarafından hayata kazandırılan Batı Vadi Evleri projesinde konut fiyat listesi ve ödeme planları açıklandı.

3 blok halinde inşa edilen projede toplam 66 konuta yer verildi. Projede yer alan konutlar 3+1 ve 4+1 konseptinde tasarlandı. Fiyatların belli olduğu projede 3+1 tipinde tasarlanmış daireler 325 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 4+1 formatındaki daireler ise 390 bin TL’den satışa sunuluyor.

Batı Vadi Evleri’de bulunan dairelerin büyüklükleri ise 3+1’lerde 144 metrekare; 4+1’lerde ise 230 metrekare şeklinde tasarlandı.

8 bin 300 metrekare alan üzerinde NSGEM İnşaat tarafından Bursa’nın en gözde lokasyonlarından Nilüfer ilçesinde konumlandırılan Batı Vadi Evleri konut projesi yüzde 50 peşinat ödeyerek daire satın alınabiliyor. Geri kalan yüzde 50’lik konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak vadelendirilebiliyor.

Vadi manzarasına hakim konumuyla dikkat çeken proje sunduğu sosyal ayrıcalıklar ile kaliteli ve güven vaat eden bir yaşamın da kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

Anahtar teslimlerinin Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen projenin sosyal imkanları arasında güvenlik, otopark gibi standart site özelliklerinin yanı sıra, çocuklar için tasarlanmış özel oyun alanları, yürüyüş parkurları, kamelyalar ve açık yüzme havuzu, fitness merkezi, yeşil alanlar gibi lüks konut özellikleri de bulunuyor.

Bölgedeki sağlık kuruluşları ve eğitim kuruluşlarına yakınlığı ve vadi manzarasıyla sunduğu eşsiz doğa yaşamı deneyimiyle huzurlu bir yaşam alanı vaat eden Bursa Batı Vadi Evleri konut projesi hem doğayla iç içe olup hem de şehrin merkezinden uzaklaşmak istemeyen alıcıların bir numaralı tercihleri arasında yer alacağa benziyor.