EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başyapıt Dragos'ta satışlara başlandı

Başyazıcı Grubu'nun İstanbul'da konumlandırdığı ilk projesi olarak yükselecek olan Başyapıt Dragos projesi lansmana özel fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı

Başyazıcı Grubu; gıda, besicilik, inşaat, tekstil ve perakende alanlarındaki 60 yıllık birikimini inşaat sektöründe göstermek için ilk adımı attı. Maltepe Dragos'ta hayata geçireceği 25 katlı 2 bloktan meydana gelen Başyapıt Dragos projesi için kolları sıvayan şirket, yatırımcılara 'evden daha fazlasını' vadediyor.

Toplamda 150 konut ve 8 ticari birime ev sahipliği yapan projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 'Daha fazla ev' sloganıyla lanse edilen bBaşyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri 50 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim getirmesi beklenen Başyapıt Dragos’ta lansmana özel kampanya uygulanıyor.

İstanbul’un aileler için tasarlanan ilk rezidansı Başyapıt Dragos en eski semtlerden biri olan Maltepe Dragos’ta yükseliyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken Başyapıt Dragos, minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 5 dakika, E-5’e 5 dakika, Kartal Adliyesi’ne 10 dakika mesafede yükseliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında çocuklar için temalı oyun parkları, fitness merkezi, yüzme havuzu, 3 katlı otopark ve ofis olarak da kullanma imkanı bulunan toplantı salonu bulunuyor. Projenin 2018 Ağustos ayında teslim edilmesi hedefleniyor.