EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başyapıt Dragos'ta ön satışlara başlandı

Başyazıcı Grubu tarafından İstanbul Maltepe'de inşa edilen Başyapıt Dragos projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

Başyapıt Dragos, 70 milyon TL'lik yatırımla İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Maltepe Dragos'ta hayata geçiriliyor. Yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunan proje, 25 ve 3 katlı iki bloktan oluşuyor. Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Başyapıt Dragos projesinde dairelerin metrekare fiyatları 6 bin ve 8 bin 500 TL arasında değişiyor.

Geniş daireleriyle şehrin merkezinde yüksek standartlar sunan ve özlem duyulan mahalle sıcaklığını vaat eden Başyapıt Dragos'ta teslimlerin Ağustos 2018'de başlaması planlanıyor. 32 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede toplam 150 konut ve 8 ticari birim yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 82 metrekare ile 289 metrekare arasınnda değiştiği projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriiliyor.

Sosyal donatı alanları arasında çocuklar için temalı oyun parkları, fitness merkezi, yüzme havuzu ve 3 katlı otoparkın yer aldığı Başyapıt Dragos, minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 2 dakika, E-5’e 4 dakika, Kartal Adliyesi’ne 3 dakika mesafede yükseliyor.