EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başyapıt Dragos’ta ön satış dönemi başladı

Başyazıcı Grubu imzasıyla İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen ‘Başyapıt Dragos’ projesinde ön satış dönemi başladı.

32 bin metrekare alanda konumlandırılan ‘Başyapıt Dragos’, 25 ve 3 katlı iki bloktan meydana geliyor. Şehrin merkezinde stresten uzak bir yaşam tarzı sunan bu projedeki dairelerin metrekare fiyatları 6 bin TL ile 8 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

32 bin metrekare inşaat alanına sahip

Kayseri’de gerçekleştirdiği inşaat projelerinde edindiği deneyimleri İstanbul’daki ilk inşaat projesine aktaran Başyazıcı Grubu, ‘Başyapıt Dragos’u satışa çıkardı.

Başyazıcı Grubu tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen 'Başyapıt Dragos'ta ön satış dönemi başladı. 1+1’den 4+1’e kadar uzanan geniş daireleri ve bahçe & çatı dubleksleriyle dikkat çeken ve şehrin merkezinde yüksek standartlar 32 bin metrekare inşaat alanına sahip 'Başyapıt Dragos', yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunuyor.

Ulaşım ağlarına oldukça yakın

Açık yüzme havuzu, havuzbaşı cafe, fitness merkezi, çocuklar için temalı oyun parkları gibi zengin sosyal donatıları bulunan ‘Başyapıt Dragos’; 150 konut ve 8 ticari birime ev sahipliği yapıyor.

Başyapıt Dragos, E-5’e arabayla 2 dakika, Minibüs Caddesi’ne yürüyerek 1 dakika, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne arabayla 3 dakika, İstanbul Şehir Üniversitesi’ne yürüyerek 5 dakika ve Kartal Devlet Hastanesi’ne arabayla 3 dakika mesafede yükseliyor.