EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başyapıt Dragos’ta konut fiyatları 532 bin TL’den başlıyor

İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Başyapıt Dragos’ta konut fiyatları 532 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Mart 2019’da yapılacak.

Başyazıcı Grup tarafından hayata geçirilen Başyapıt Dragos projesi, İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Mart 2019’da yapılacağı Başyapıt Dragos’ta fiyatlar 532 bin TL’den başlıyor.

150 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Başyapıt Dragos; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 150 adet konut ve 8 adet ticari üniteden meydana geliyor. Başyapıt Dragos’ta yer alan daireler 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

BAŞYAPIT DRAGOS FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Başyapıt Dragos’taki daireler 532 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kredi imkanı sunulan Başyapıt Dragos’taki dairelerin Mart 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

25 ve 3 katlı iki bloktan meydana gelen Başyapıt Dragos projesi, minibüs caddesi ve E-5 arasında Cevizli mevkiinde inşa ediliyor. Bunun yanı sıra Başyapıt Dragos’ta yer alacak olan konut sakinlerine deniz ve Adalar manzarası sunuluyor.

Başyapıt Dragos; E-5’e arabayla 2 dakika, Minibüs Caddesi'ne yürüyerek 1 dakika, Kartal Devlet Hastanesi ile İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne arabayla 3 dakika, İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ise yürüyerek 5 dakikada mesafede konumlanıyor.

Yaşamın Mart 2019’da başlayacağı Başyapıt Dragos’ta sunulan olanaklar şöyle:

1- Açık yüzme havuzu

2- Çocuk yüzme havuzu

3- Deniz manzarası

4- Adalar manzarası

5- Güneşlenme terası

6- Çocuk oyun alanları

7- Yeşil alan

8- Otopark

9- Güvenlik