EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başyapıt Dragos'ta 28 bin TL indirim ve 60 ay vade farksız taksit fırsatı

Kayseri’nin köklü firmalarından Başyazıcı Grubu Başyapıt Dragos projesinde 14-19 Şubat tarihleri arasında konut alanlara 28 bin TL indirim uyguluyor.

Gayrimenkul sektörünün yarım asırlık tecrübe sahibi köklü firması Başyazıcı Grup tarafından İstanbul’da geliştirilen ilk konut projesi olma özelliğine sahip Başyapıt Dragos’ta Sevgililer Günğ’ne özel olarak geliştirilen kampanya kapsamında 14 şubat-19 Şubat 2018 tarihleri arasında konut satın almak isteyenlere 28 bin TL indirim uygulanıyor.

Başyazıcı Grup kalitesiyle İstanbul’da hayata geçirilen ilk proje olma özelliğine sahip Başyapıt Dragos’ta çiftlere özel bir kampanya düzenlendi. Kampanya kapsamında konut satın almak isteyenlere konut bedeli üzerinden indirim uygulanıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının her geçen gün değerine değer katan merkezi ilçelerinden Maltepe’de sektöre kazandırılan Başyapıt Dragos konut projesinde 14 Şubat 2018 tarihinde kutlanan Sevgililer Günü’ne özel 14-19 Şubat tarihlerinde geçerli olmak üzere bir kampanya geliştirildi.
Konut satın almak için başvuran çiftlerin her bir için 14 bin TL indirim yapılacak ve konut bedeli toplamda 28 bin TL düşecek. Kampanyada sınırlı sayıdaki daireler için geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.

32 bin metrekare alan üzerinde butik konseptte tasarlanan Başyapıt Dragos projesinde 1+1’den 4+1’e kadar geniş bir kitleye hitap eden konut seçenekleri yer alıyor. Projede ayrıca bahçe ve çatı dubleksleri gibi farklı alternatifler de yer alıyor.

150 konut ve 8 ticari ünite barındıran projede geniş ve konforlu yaşam alanları alıcıya sunuluyor. Maltepe Dragos’ta konumlanan Başyazıcı Grubu imzası taşıyan Başyapıt Dragos kout projesinde dördüncü kattan itibaren her daireden deniz manzarası görünüyor. 8 mağazalı butik bir çarşısı bulunan projede her türlü sosyal ihtiyaç için keyifli aktivite alanları bulunuyor.

Geniş sosyal donatılarıyla göz dolduran projede metrekare fiyatları 6 bin 800 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme imkanları tanınıyor. Projeden konut sahibi olmayı düşünenler 28 bin TL’lik indirim kampanyasının yanında 60 ay 0 faiz avantajından da yaralanabilecekler.