EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başyapıt Dragos Ağustos 2018’de teslim edilecek

Başyazıcı Grubu tarafından İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Maltepe’de inşa edilen Başyapıt Dragos projesi Ağustos 2018’de teslim edilecek.

70 milyon TL yatırımla 32 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Başyapıt Dragos projesi, İstanbul’un en eski semtlerinden olan Maltepe’de yükseliyor.

Ön talep sürecinin devam ettiği proje, 3 ve 25 katlı iki bloktan meydana geliyor. Dairelerin metrekare birim fiyatları ise 6 bin TL’den başlayarak 8 bin 500 TL’ye kadar artıyor.

Sosyal olanaklarıyla dikkatleri üzerine toplayan Başyapıt Dragos’ta kuaför, restoran, market, kafe ve gün içerisinde ihtiyaçları karşılayabilmek için 8 mağazalık butik bir çarşı bulunuyor.

Ağustos 2018’de teslim edilecek

Başyapıt Dragos sakinleri için açık yüzme havuzu, fitness alanı, çocuklara özel oyun alanı ve park gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri ve çatı dublekslerinin yanı sıra projede 150 konut, 8 ticari ünite bulunuyor. Başyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri ise 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiyor. Başyapıt Dragos projesinin Ağustos 2018’de teslim edileceği açıklandı.