EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başyapıt Dragos, 4 Mayıs'ta lanse edilecek

Başyazıcı Grubu'nun İstanbul'un hızla değer kazanan bölgelerinden Maltepe Dragos'ta inşa ettiği Başyapıt Dragos projesi 4 Mayıs'ta basın mensuplarına tanıtılacak.

Konut yatırımcısının yeni adresi Maltepe Dragos'ta yükselen Başyapıt Dragos projesinde toplam 150 konut ve 8 ticari birime yer veriliyor. 70 milyon TL'lik yatırımla inşa edilen proje, 25 ve 3 katlı iki bloktan meydana geliyor. Projede alanları 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde daireler bulunuyor.

Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Başyapıt Dragos projesi 6 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek olan toplantıyla basın mensuplarına tanıtılmaya hazırlanıyor. Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Başyapıt Dragos'ta yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 6 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiyor.

Geniş daireleriyle şehrin merkezinde yüksek standartlar sunan ve özlem duyulan mahalle sıcaklığını vaat eden Başyapıt Dragos'un sosyal donatı alanları arasında çocuklar için temalı oyun parkları, fitness merkezi, yüzme havuzu ve 3 katlı otopark bulunuyor.

Minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 2 dakika, E-5’e 4 dakika, Kartal Adliyesi’ne 3 dakika mesafede konumlandırılan projede teslimlerin Ağustos 2018'de başlaması planlanıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.basyapitdragos.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.