EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başkent Emlak Konutları’nda peşin alımlarda yüzde 30 indirim!

Emlak Konut GYO tarafından yurdun dört bir yanında hayata kazandırılan konut projelerinde çok özel fırsatlar devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul, Ankara gibi büyük kentlerin de dahil olduğu birçok ildeki merkezi konumda sektöre kazandırılan büyük konut projelerinde avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile konut satın alma fırsatları devam ediyor.

Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da Emlak Konut GYO güvencesi ve kalitesiyle yaşama kazandırılan Başkent Emlak Konutları projesinde de çok özel fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile konut satın alma imkanı sunulmaya devam ediyor.

Emlak Konut GYO tarafından yaşama geçirilen Başkent Emlak Konutları projesi Ankara’nın merkez ilçelerinden Çankaya’da yükseliyor. Ayrıcalıklı fırsatlarla satışların devam ettiği projeden dairenizi ayırmak için acele etmeniz de fayda var!

Başkent Emlak Konutları projesinde tüketiciye 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında tasarlanan geniş ve konforlu daire seçenekleri sunuluyor. Başkent Emlak Konutları’nda yer verilen 2+1 dairelerin fiyatları ise 699 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Cazip ödeme planları ile dikkat çeken Emlak Konut GYO’nun kampanyalı konut projelerinden Başkent Emlak Konutları projesinde sadece yüzde 5 peşinat ödemesi gerçekleştirilerek konut satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise ayrıcalıklı fırsatlarla tahsil ediliyor. Projeden konut bedelinin tamamını peşin ödeyerek konut satın almak isteyen tüketicilere yüzde 30 indirim uygulanıyor.

Konut satın alındıktan sonra taksit ödemeleri ise hemen start veriyor.