Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Basın Ekspres'e yeni proje: MOD Ekspres

MOD Gayrimenkul imzasıyla Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselecek olan MOD Ekspres projesi için çalışmalara başlandı.

"MOD" markasıyla ürettiği projelerinde yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra yüksek standartlar bir yaşam alanı sunan MOD Gayrimenkul yeni projesi MOD Ekspres için kolları sıvadı. İstanbul'un yeni Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres Yolu'nda 10 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek yeni proje için ön talep toplanmaya önümüzdeki günlerde başlanacak.

Toplam 300 adet bağımsız birimden oluşacak olan MOD Ekspres projesinde 1+1 tipinde home ofislere yer verilecek. Yapımına 2018 yılında başlanacak olan projenin teslimlerine ise 2020'de yılı içerisinde başlanacak. MOD Ekspres'te daire fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

MOD Ekspres projesi hakkında açıklamada bulunan MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, "Basın Ekspres Yolu’na cepheli bir arsada inşa edeceğimiz MOD Ekspres, bir fabrika dönüşümü projesi. Şu anda bu projeye üzerine yoğunlaştık. Çevredeki projelerden farklılaşacak yöntemler üzerine çalışıyoruz. Çalışmalarımızı tamamladığımızda, hem projeyi, hem de projeden konut alacak yatırımcıyı çok ayrıcalıklı kılacak bir konsept çıkacak" dedi.