EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Basın Ekspres'e yeni proje: MOD Ekspres

MOD Gayrimenkul imzasıyla Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselecek olan MOD Ekspres projesi için çalışmalara başlandı.

"MOD" markasıyla ürettiği projelerinde yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra yüksek standartlar bir yaşam alanı sunan MOD Gayrimenkul yeni projesi MOD Ekspres için kolları sıvadı. İstanbul'un yeni Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres Yolu'nda 10 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek yeni proje için ön talep toplanmaya önümüzdeki günlerde başlanacak.

Toplam 300 adet bağımsız birimden oluşacak olan MOD Ekspres projesinde 1+1 tipinde home ofislere yer verilecek. Yapımına 2018 yılında başlanacak olan projenin teslimlerine ise 2020'de yılı içerisinde başlanacak. MOD Ekspres'te daire fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

MOD Ekspres projesi hakkında açıklamada bulunan MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, "Basın Ekspres Yolu’na cepheli bir arsada inşa edeceğimiz MOD Ekspres, bir fabrika dönüşümü projesi. Şu anda bu projeye üzerine yoğunlaştık. Çevredeki projelerden farklılaşacak yöntemler üzerine çalışıyoruz. Çalışmalarımızı tamamladığımızda, hem projeyi, hem de projeden konut alacak yatırımcıyı çok ayrıcalıklı kılacak bir konsept çıkacak" dedi.