Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Basın Ekspres'e yeni proje: MOD Ekspres

MOD Gayrimenkul imzasıyla Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselecek olan MOD Ekspres projesi için çalışmalara başlandı.

"MOD" markasıyla ürettiği projelerinde yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra yüksek standartlar bir yaşam alanı sunan MOD Gayrimenkul yeni projesi MOD Ekspres için kolları sıvadı. İstanbul'un yeni Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres Yolu'nda 10 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek yeni proje için ön talep toplanmaya önümüzdeki günlerde başlanacak.

Toplam 300 adet bağımsız birimden oluşacak olan MOD Ekspres projesinde 1+1 tipinde home ofislere yer verilecek. Yapımına 2018 yılında başlanacak olan projenin teslimlerine ise 2020'de yılı içerisinde başlanacak. MOD Ekspres'te daire fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

MOD Ekspres projesi hakkında açıklamada bulunan MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, "Basın Ekspres Yolu’na cepheli bir arsada inşa edeceğimiz MOD Ekspres, bir fabrika dönüşümü projesi. Şu anda bu projeye üzerine yoğunlaştık. Çevredeki projelerden farklılaşacak yöntemler üzerine çalışıyoruz. Çalışmalarımızı tamamladığımızda, hem projeyi, hem de projeden konut alacak yatırımcıyı çok ayrıcalıklı kılacak bir konsept çıkacak" dedi.