EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Başakşehir İstanbul’un yeni gözdesi olmaya aday

İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Başakşehir Emlak Konut GYO projeleri ve dev yatırımlarla İstanbul’un cazibe merkezi haline geliyor.

Sunduğu zengin sosyal donatıları ve planlı yatırımlarla hem oturumcudan hem yatırımcıdan büyük ilgi gören Başakşehir ilçesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu projelerine yakınlığıyla adeta cazibe merkezi haline geldi.

Başakşehir ilçesi dev projelerin merkezindeki konumu ve Emlak Konut GYO tarafından hayata kazandırılan dev konut projeleriyle hem yatırımcının hem de oturumcunun ilgisini çekmeye devam ediyor. Başakşehir ilçesinde dev projelerin yanı sıra 5 bin yataklı şehir hastanesi, şehir parkı, metro gibi çok büyük devlet yatırımları da bulunuyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı platformu Emlak Konut GYO ilçede inşa ettiği dev projelerle Başakşehir’i adeta yeniden yarattı. Sunduğu kaliteli, düzenli ve uygun fiyatlı projelerle konut alıcısının merkezdeki tercihini Başakşehir yönüne doğru kaydırmayı başardı. Emlak KOnut GYO tarafından ilçede sadece konut projelerine yer verilmedi. Emlak Konut Başakşehir ilçesinde konut projelerinin yanı sıra; camiler, sosyal tesisler, eğitim kurumları, resmi kurumlar da inşa etti.

İlçeye bugüne kadar yaklaşık 29 bin adet bağımsız birim kazandıran Emlak KOnut GYO ilçede 328 dersliği bulunan 10 okul, 5 kreş, 3 sağlık tesisi ve 4 adet cami hayata kazandırdı. Planlı şehircilik anlayışıyla hareket edilen ilçede 1995 yılından bu yana büyük yatırımlar yapıldı. İlçeye yapılan yatırımların devam etmesi ve ilçenin İstanbul’un cazibe merkezlerinden birisi haline getirilmesi amaçlanıyor.

Dev yatırımlarla donatılmış İstanbul Avrupa Yakasının hızla gelişen ilçelerinden Başakşehir'de Emlak Konut tarafından şimdi de belediye ek hizmet binasına imza atılacak. Başakşehir Belediyesine ait ek hizmet binası Kuzey Yakası'nda yer alan kent meydanında hayata geçirilecek. Belediye ek himzet binasının kent meydanının ambiyansına uygun bir biçimde alçak katlı olarak tasarlanması ve inşa edilmesi bekleniyor.