EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Barbaros Reserve Residence tatil cenneti Bodrum’da yükseliyor

Peska Turizm Yatırım tarafından Muğla Bodrum’da hayata kazandırılan Barbaros Reserve Residence fiyatları 1 milyon 640 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Türkiye’nin en önemli tatil ve turizm şehirlerinden bir tanesi olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde Peska Turizm Yatırım tarafından hayata kazandırılan Barbaros Reserve Residence projesinde 3+1, 4+1 ve 6+1 tipinde tasarlanmış geniş ve konforlu yaşam alanları sunuluyor.
Projede yer alan konutların fiyatları ise 1 milyon 640 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Toplam 42 adet konuta yer verilen projede bulunan dairelerin büyüklükleri ise 341 metrekareden başlıyor ve 665 metrekareye kadar yükseliyor.

Projede 3+1, 4+1 ve 6+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri bulunuyor.

Barbaros Reserve Residence projesinde yer alan,

  • 3+1 daireler 341 metrekare ile 374 metrekare arasında,

  • 4+1 daireler 328 ile 359 metrekare arasında,

  • 6+1 daireler ise 655 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Barbaros Reserve Residence konut projesinde fiyatlar 1 milyon 640 bin dolardan başlayıp 3 milyon 355 bin dolara kadar yükseliyor. Projedeki konutların metrekare birim fiyatlarının ortalaması ise 5 bin dolardan başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Bodrum’da yükselen proje 2 fazdan oluşuyor. Birinci fazda teslimlerin 2018 yaz aylarında, ikinci fazda teslimlerin ise Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

İlk fazında 42 adet daireye yer verilen proje Kempinski Hotel’in hemen yanı başında yükseliyor. Residence projesinin ilk fazının yönetimi yanı başında bulunan Kempinski Otel İşletmeciliği tarafından yapılacak. Bu fazda konaklayanlar otelin bünyesindeki tüm imkanlardan faydalanabilecek.

Barbaros Reserve Residence konut projesinde konutlar eşyalı şekilde tüketiciye sunuluyor. Birinci fazda yer alan dubleks dairelerin kendilerine özel yüzme havuzu bulunuyor. Diğer konutlarda ise ortak kullanımdaki yüzme havuzu sakinlerin kullanımına sunuluyor.

Projenin ikinci fazında ise 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daireler bulunuyor. Dubleks ve bahçeli konutlara yer verilen projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 183 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.