Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Banu Evleri Ispartakule 2’de 48 bin TL peşinatla daire sahibi olma fırsatı

Hasanoğlu İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule ’de inşa edilen Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde konut sahibi yapan çok özel bir kampanya!

İnşaat sektörünün güvenilir isimlerinden Hasanoğlu İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Ispartakule’de yaşama kazandırılan Banu Evleri projesinin ikinci ayağı Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde konut alıcısına çok özel imkanlar sunuluyor.

Banu Evleri Ispartakule projesinden daire sahibi olmak isteyenler sadece 48 bin TL peşinat ödeyerek konut satın alabiliyorlar. Banu Evleri Ispartakule projesinde sunulan bir diğer avantaj ise 48 bin TL peşinata ek olarak 48 ay vade farksız taksitlendirme imkanı!

Toplam 220 adete konuta yer verilen proje konutların yanı sıra dükkanlar da yer alıyor. Karma konseptte yaşama geçirilen Hasanoğlu İnşaat Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde tüketiciye 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor.

Her zevke ve ihtiyaca uygun standartlarda tasarlanan Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 120 metrekareden başlangıç göstererek 174 metrekareye kadar yükseliyor. Fiyatların 485 bin TL ile 655 bin TL arasında farklılık gösterdiği projede anahtar teslimlerinin ise Ağustos 2018 tarihinde yapılması bekleniyor.

Teslimler için geri sayımın başladığı proje 18 bin metrekare alan üzerinde Ispartakule’de yükseliyor. 2+1’den 4+1’e kadar konut tiplerinin tüketiciye sunulduğu projede geliştirilen kampanya sayesinde herkes konut sahibi olabilecek.

Banu Evleri Ispartakule projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve kampanya fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız banuevleri.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Projedeki güncel bilgileri ve proje hakkındaki kampanyaları Konut Haberi’nde takip edebilirsiniz.