EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Banka kredisiyle uğraşmayın Marmara Evleri 4’e gelin

İstanbul Avrupa Yakasının en sakin ve düzenli ilçelerinden Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan Marmara Evleri 4 projesinde banka kredisiz ev sahibi olma imkânı tanınıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en sakin ve düzenli ilçelerinden Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan Marmara Evleri 4 projesinde banka kredisiz ev sahibi olma imkânı tanınıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde yükselen Marmara Evleri 4 projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi almıyor. İhlas Yapı A.Ş tarafından hayata kazandırılan Beylikdüzü projesi Marmara Evleri 4’te banka kredisiz konut sahibi olma şansı tanınıyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisine ihtiyaç duymadan konut satın alabiliyorlar. Farklı zevklere, bütçelere ve ihtiyaçlara uygun olarak Türk geleneksel aile yapısına uygun Marmara Evleri 4 projesinde geniş ve ferah yaşam alternatifleri alıcıya sunuluyor.
Projede yer alan daire tipleri 2+1’den 4+1’e kadar farklılık gösteriyor. Farklı konut seçenekleri ve konut tiplerinin yer aldığı Beylikdüzü’nün gözde projesi İhlas Yapı Marmara Evleri 4’te fiyatlar ise 475 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İhlas Marmara Evleri projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. 61 bin 705 metrekare alan üzerinde Beylikdüzü’nde inşa edilen İhlas Marmara Evleri 4 projesinde anahtar teslimlerinin ise Kasım 2010 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.
İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş kalitesiyle aileler için tasarlanmış olan kapsamlı ve avantajlı projede toplam bin 249 adet konuta yer verildi.

İstanbul Avrupa Yakasının özellikle son dönemlerde en cazip ilçeleri arasında yer alan olanakları ve markalı konut projeleriyle dikkat çeken ilçesi Beylikdüzü’nde yaşama kazandırılan bölgenin gözde projeleri arasında dikkat çekmeyi başarıyor.

Projede teslimler 2020 yılının Kasım ayında gerçekleştirilerek sahipleri yeni yaşam alanlarına kavuşturulacak. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken proje banka kredisinden kaçan alıcılar için büyük avantaj sağlayacak gibi görünüyor.