EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Balance Güneşli'den daire sahibi olma isteyenlere büyük fırsat

Balance Gayrimenkul tarafından Güneşli'de yükselen Balance Güneşli projesinden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında KDV indirimi sunuluyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan Balance Güneşli projesinde toplam 311 bağımsız birime yer veriliyor. Home ofis ve ofislerden oluşan Balance Güneşli'de alanları 40 metrekare ile 294 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde home ofisler yer alıyor. 17 bin metrekarelik araz üzerinde yükselen projede hemen teslim satışlar sürüyor.

Dikey ve yatay olmak üzere iki bloktan meydana gelen projeden Mart ayı sonuna kadar daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında KDV indirimi uygulanıyor. Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren uygulama kapsamında, projeden 104 ile 212 metrekare arasında değişen çeşitli büyüklük ve tiplerde dizayn edilen loft rezidanslara sahip olmak isteyenler yüzde 18 yerine yüzde 8 oranında KDV ödeyecek.

E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan konumuyla dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates ve yoga stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması ve peyzaj alanları bulunuyor. Yüzde 20 peşinat ve 0,70 faiz oranıyla 60 ay vade imkanı sunulan projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.balancegunesli.com.tr adresinden erişilebiliyor.