EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Balance Güneşli’de yer almak isteyenlere yüzde 10 KDV fırsatı

Balance Güneşli, birbirinden farklı ofis seçenekleri ile alıcılarını bekliyor. Balance Güneşli’de yer almak isteyenlere yüzde 10 KDV fırsatı sunuluyor.

Balance Güneşli, Balance Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası Güneşli’de hayata geçiriliyor. Home ofis ve ofislerden meydana gelen Balance Güneşli’de yer almak isteyenlere yüzde 10 KDV fırsatı sunuluyor.

KURUMLARIN İHTİYAÇLARINA GÖRE FARKLI OFİS SEÇENEKLERİ

Balance Güneşli’de yer alan kiralık veya satılık ofislerin büyüklükleri 50 metrekare ile 2 bin 500 metrekare arasında değişiyor. Balance Güneşli’de, kurumların ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari ünite seçeneği yer alıyor.

İÇ DEKORASYONLARI TAMAMLANAN OFİSLER ALICILARINI BEKLİYOR

Balance Güneşli’deki 51 metrekare ile 137 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip stüdyo ofisler ile 104 metrekare ile 212 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip loft ofislerin iç dekorasyonları tamamlandı ve taşınmaya hazır halde. 160 metrekare ile bin 500 metrekare arasında değişen büyüklükteki plaza ofisler ise tüm altyapıları hazır durumda alıcılarını bekliyor. Balance Güneşli’de dikey blokta yer alan plaza ofisler ihtiyaç duyulması halinde birleştirilebiliyor.

PROJEDE İLK ÖNCELİK GÜVENLİĞE VERİLDİ

Balance Güneşli projesinde ilk öncelik güvenliğe verildi. Merkezi havalandırma ve ısıtma sistemleri, ses yalıtımı ile akıllı ev teknolojisi projede sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

Teslimlerin hemen yapıldığı Balance Güneşli’de sunulan olanaklar şöyle:

  1. Kafe
  2. Restoran
  3. Fitness salonu
  4. Otopark
  5. Güvenlik