Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Bak Yapı'dan yeni kampanya: “120 Ay Vade Farkı Bakyapı”

Konut sektörünün lider isimlerinden Bak Yapı tarafından firmanın tüm konut projelerinde vade farksız 120 ay taksit imkânı sağlanıyor.

Konut ve inşaat sektörünün güven vaat eden firmalarından Bak Yapı tarafından herkesi konut sahibi yapmayı amaç edinen bir kampanyaya imza atıldı. Vade farksız 120 ay taksitle ödeme imkânı sunulan kampanya Bak Yapı’nın hayata kazandırdığı tüm konut projelerinde geçerli oluyor.

Stoklarla sınırlı Bak Yapı projelerindeki daireler için “120 Ay Vade Farkı Bakyapı”dan startı verilen kampanya kapsamında firmanın tüm konut projelerinde 120 ay vade farksız taksitle ödeme seçeneği imkanı sağlanıyor.

Her kesimi ev sahibi yapma amacıyla hareket ettiklerini ifade eden Bak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Bak Yapı olarak
“Bu yıl bir yandan yeni projelerimizin inşaat çalışmalarını sürdürürken diğer yandan satışta olan son projelerimize yönelik kampanyalarımızla da sektörümüzün canlandırılmasına yönelik üzerimize düşen vazifemizi gerçekleştireceğiz” dedi.

2018 yılında başlattıkları Ulusal kampanyanın yatırımcılar tarafından ciddi bir talep gördüğünü anlatan Bakgör, son olarak düzenledikleri 84 ay vade farkı Bakyapı’dan kampanyasıyla 3 ayda 310 dairenin satışını tamamladıklarını kaydetti.

“120 Ay Vade Farkı Bakyapı” kampanyasına ilişkin detaylı bilgi veren Veysel Bakgör,“Geçtiğimiz aylarda ülke çapında başlatılan 84 ay vadeli ulusal kampanyaya Bursa’dan destek veren tek firma olarak katıldık. Kampanyanın sonuçları hem yatırımcılarımızı hem de bizi çok memnun etti. Biz de buradan yola çıkarak bu kampanyayı destekleyen yeni bir kampanya başlatmak istedik. 84 ay vade seçeneğini 120 aya çıkardık.

Yatırımcılarımız projelerimizde sınırlı sayıdaki daireler için geçerli olan kampanyamız sayesinde bütçelerini zorlamayarak evlerini satın alabilecekler. Hem yatırımcımız hem sektörümüz hem de ekonomimiz kazanacak” şeklinde konuştu.

Bakgör ayrıca, 2018 yılında yurt genelinde başlatılan kampanyadan olumlu dönüşler alındığını ve 84 ay vade farkı kampanyası sayesinde toplam 310 adet dairenin satışını gerçekleştirdiklerini açıkladı.