EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bahçeşehir Suites “7 yıldızlı otel konsepti” ile dikkat çekiyor

Rutan İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının değerlenen lokasyonlarından Bahçeşehir’de yükselen Bahçeşehir Suites 7 yıldızlı otel konseptinde tasarlanıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının sürekli değerlenen lokasyonlarından Başakşehir ilçesinin Bahçeşehir lokasyonunda yaşama kazandırılan Bahçeşehir Suites projesinde toplam 107 adet daireye yer veriliyor.

Projede 1+1 ve 3+1 kat planında tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 75 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bahçeşehir’de 2 bin 267 metrekare alan üzerinde inşa edilen Bahçeşehir Suites projesinde 33 adet 1+1, 60 adet 2+1 ve 14 adet 3+1 daire mevcut. Karma konsept ile sektöre kazandırılan Bahçeşehir Suites projesinde konutların yanı sıra 6 adet de dükkan seçeneğine yer veriliyor.
Tek blok şeklinde dizayn edilen projede 22 kat bulunuyor. Metrekare fiyatlarının 5 bin 570 TL’den start aldığı konut projesinde kişiye özel ödeme imkanları ile konut satın alma işlemleri kolaylaştırılıyor.

536 metrekare büyüklüğünde lobi ve resepsiyon alanı bulunan proje özellikle “7 yıldızlı otel konsepti” ile büyük ilgi topluyor.

Hemen teslim durumundaki Rutan İnşaat Bahçeşehir Suites projesinin sosyal olanakları arasında ise; sinema, bilardo, yürüyüş alanları, restoran, kafe, SPA, fitness merkezi, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, çocuk oyun parkı, güvenlik, açık yüzme havuzu, açık otopark, kapalı otopark, peyzaj alanları, rekreasyon alanları, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor.

Bahçeşehir Suites projesinin bina özellikleri arasında ise merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve split klimaya yer veriliyor. Bahçeşehir Suit projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun şekilde yaşama geçiriliyor.