EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bahçeşehir Park'ta dükkan satışlarına başlandı

Atmaca Grup imzasıyla Başakşehir'de hayata geçirilen Bahçeşehir Park projesinin dükkanları satışa çıktı. Projede yer alan dükkanların fiyatları henüz açıklanmadı.

Başakşehir bölgesinde hayata geçirdiği projelerle sektörde kendine önemli bir yer edinen Atmaca Grup'un Bahçeşehir'de 20 bin 300 metrekare alan üzerinde konumlandırdığı Bahçeşehir Park projesinde 147 konut ve 100 mağazaya yer veriliyor. Projenin içerisinde yer alan Park Caddesi'nde yer verilecek mağazalarda cadde mağazası konseptinin AVM konforuyla buluşması sağlanacak.

Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projede 187 metrekarelik 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor. 3 metrelik yükseklikleriyle dikkat çeken daireler arasında tavan yükseklikleri 3,5 metre olan 4 adet de loft daire bulunuyor. Projede daire fiyatları 1 milyon 830 bin TL ile 3 milyon 275 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden daire ya da ticari birim sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinatla 24 ay vade farksız taksit avantajı sunuluyor.

Oturum amaçlı daire arayanların ilk adreslerinden biri haline gelen projenin sosyal donatıları arasında AVM, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları bulunuyor.