EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bahçeşehir Atmaca'da satışlar devam ediyor

Atmaca Grup imzasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek alanlarından Bahçeşehir'de yükselen Bahçeşehir Atmaca projesinde daire fiyatları 535 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un yüksek prim vadeden bölgelerinden Bahçeşehir'de 48 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Bahçeşehir atmaca projesi'nde 305 konuta yer veriliyor. Daire ve villa tipinde konutların yer aldığı projede konutların büyüklükleri 175 metrekare ile 286 metrekare arasında değişiyor. Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Bahçeşehir Atmaca projesinde daire tipleri ise 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlandı.

Konut fiyatlarının 535 bin TL ile 2 milyon 220 bin TL arasında değişiklik gösterdiği projede yüzde 20 peşinat ödeniyor. Yüzde 60'lık kısım firma bünyesinde 30 ay sıfır faizle vadelendiriliyor. Yüzde 20'lik konut bedelinin ödemesi teslimde yapılıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Bahçeşehir'in merkezinde yükselmesi sebebiyle yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Bahççeşehir Atmaca, Eston Şehir 3. kısımın yanında, City Court ve Günışığı Evleri'nin arkasında bulunuyor.