EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bahçeköy’deki villasını satışa çıkaran Ajda Pekkan fiyatta 200 bin dolar indirime gitti

Ajda Pekkan, dostu Ayşe Ersayın’ın hayatını kaybettiği villasını satıyor. Villa için daha önce 8.7 milyon dolar isteyen Pekkan, fiyatta 200 bin dolar indirime gitti.

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, 2013 yılında satışa çıkardığı fakat alıcı bulamadığı villasını tekrar satmaya karar verdi. İstanbul Bahçeköy’deki villası için 8 milyon 700 bin dolar isteyen Ajda Pekkan, fiyatı 200 bin dolar düşürdü.

YAKIN DOSTU KENDİ VİLLASINDA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Ajda Pekkan’ın yakın dostu Ayşe Ersayın, sanatçının satılığa çıkardığı villasında hayatını kaybetmişti. Posta Gazetesi’ndeki habere göre; dostunun ölümüyle sarsılan Pekkan, villasını apar topar satışa çıkardı.

VİLLASINI ANİ BİR KARARLA SATIŞA ÇIKARDI

Ajda Pekkan, satışa çıkardığı villasını yıllar önce kendi zevkine göre dekore etmişti. Ani bir kararla villasını tekrardan satışa koyan Pekkan, villası için daha önce istedeği 8 milyon 700 bin dolar fiyattan 200 bin dolar indirime gitti.

VİLLA ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Süperstar Ajda Pekkan’ın satışa çıkardığı villa, Bahçeköy'de orman içerisinde özel bir sitede bulunuyor. Bin 300 metrekare arsa üzerinde yükselen villada 6 oda ve 2 salon bulunuyor. Yüzme havuzunun yer aldığı villanın net kullanım alanı ise bin 100 metrekare. Villanın içerisinde ayrıca asansör, hizmetli odası ve çalışma odası da yer alıyor.