EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bağdat Caddesi'nde dönüşüm seferberliği sürüyor

Bağdat Caddesi'nde başlatılan dönüşüm seferberliğinde büyük emeği olan Koç Yapı, bölgede yeni bir projenin daha startını vermeye hazırlanıyor.

İstanbul Anadolu yakasının simgelerinden biri olan Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaların aynı anda yaklaşık 300 firma tarafından gerçekleştirildiği göz önümne alındığında Bağdat Caddesi yeni haliyle adeta büyük bir şantiye görüntüsüne sahip.

Şehrin en işlek ve en değerli lokasyonlarının başında gelen Bağdat Caddesi'ndeki dönüşüm faaliyetlerinde ilk 5 firma arasında yer alan Koç Yapı, caddenin alt ve üst lokasyonlarında inşa ettiği projelerle dikkat çekiyor. Bölgeden çıkmak istemediklerini dile getiren Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Koç, "2016'da da inovasyona yatırımımız devam edecek. Lüks konut odaklı inşaat anlayışımızı, Bağdat Caddesi özelinde yapacağımız 100 milyon liralık yatırımla sürdürmeyi planlıyoruz" diye konuştu.

Yakın zamanlı hedefleri arasında gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi kurmak olduğunu söyleyen Koç, "Projelerimizi 10-12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim ediyoruz. Bu bizim en önemli başarımız. 2015 yılında 3 projede 30 milyon lira civarında tamamı özsermayemizle karşılanan yatırımımız söz konusu. Bankalardaki teminat mektubu limitlerimiz ise bunun 2-3 katı civarında." dedi.