Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Bağdat Caddesi'nde dönüşüm seferberliği sürüyor

Bağdat Caddesi'nde başlatılan dönüşüm seferberliğinde büyük emeği olan Koç Yapı, bölgede yeni bir projenin daha startını vermeye hazırlanıyor.

İstanbul Anadolu yakasının simgelerinden biri olan Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaların aynı anda yaklaşık 300 firma tarafından gerçekleştirildiği göz önümne alındığında Bağdat Caddesi yeni haliyle adeta büyük bir şantiye görüntüsüne sahip.

Şehrin en işlek ve en değerli lokasyonlarının başında gelen Bağdat Caddesi'ndeki dönüşüm faaliyetlerinde ilk 5 firma arasında yer alan Koç Yapı, caddenin alt ve üst lokasyonlarında inşa ettiği projelerle dikkat çekiyor. Bölgeden çıkmak istemediklerini dile getiren Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Koç, "2016'da da inovasyona yatırımımız devam edecek. Lüks konut odaklı inşaat anlayışımızı, Bağdat Caddesi özelinde yapacağımız 100 milyon liralık yatırımla sürdürmeyi planlıyoruz" diye konuştu.

Yakın zamanlı hedefleri arasında gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi kurmak olduğunu söyleyen Koç, "Projelerimizi 10-12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim ediyoruz. Bu bizim en önemli başarımız. 2015 yılında 3 projede 30 milyon lira civarında tamamı özsermayemizle karşılanan yatırımımız söz konusu. Bankalardaki teminat mektubu limitlerimiz ise bunun 2-3 katı civarında." dedi.