Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Bademli Taş Evler'de 550 bin TL'den başlayan fiyatlarla 3+1 villa seçenekleri sunuluyor

A Turizm tarafından hayata geçirilen Bademli Taş Evler projesi İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Bademli bölgesinde hayata kazandırılıyor.

İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Bademli bölgesinde hayata geçirilen Bademli Taş Evler projesinde 112 metrekare büyüklüğünde 3+1 dubleks daireler yer alıyor. Bademli taş Evler’de konut fiyatları ise 550 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Büyüklüğü 112 metrekare olan 3+1 dubleks dairelere yer verilen A Turizm Bademli Taş Evler projesinde fiyatlar 550 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak isteyenlere yüzde 40 ya da yüzde 50 peşinatla konut satın alma imkânı sunuluyor.

Anahtar teslimlerinin Aralık 2018 tarihinde yapılması planlanan Bademli Taş Evler projesinde toplam 26 adet 3+1 dubleks formatında villaya yer veriliyor. Lüks donatılarıyla dikkat çeken proje uygun fiyatlarıyla da alıcıyı cezbetmeyi başarıyor.

7 bin metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan projede yer alan dairelerin büyüklükleri brüt 112 metrekare büyüklüğünde, net 106 metrekare büyüklükte dizayn edildi.

Henüz banka kredisi ile konut satın alımına uygun olmayan proje Ağustos 2018 yılı itibariyle konut satın alımına uygun olacak. Fiyatların 550 bin TL’den start aldığı projeden daire satın almak isteyenler hayallerini yüzde 40 ya da yüzde 50 peşinat ödeyerek gerçekleştirebiliyorlar. Geri kalan konut bedeli ise teslime kadar vade farksız vadelendirilebiliyor.

Her villaya 50 metrekare bahçe alanı ve bir adet otopark ayrılan proje denize sadece 850 metre uzaklıkta yer alıyor.

Her dairede bir adet ocak, bir adet fırın ve bir adet de bulaşık makinesine yer verilen projenin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Güneşlenme alanları
• Otopark
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları
• Spor alanları