EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Yapı'dan Kurban Bayramı'na özel yüzde 20 indirim kampanyası!

Dayanıklı ve kaliteli yapıları ile sektördeki yerini sağlamlaştıran Babacan Holding Kurban Bayramı’na özel 3 projesinde çok özel imkanlar sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Babacan Holding’in inşaat alanında faaliyet gösteren markası Babacan Yapı tarafından sektöre kazandırılan nitelikli 3 konut projesinde Kurban Bayramı’na özel avantajlar sunuluyor. Projelerde bayram dönemine özel hazırlanan kampanya kapsamında özel fiyatlar ve yüzde 20 indirim imkânı sağlanıyor. Babacan Yapı Kurban Bayramı kampanyasında yer alan 3 projede yer alan konutların fiyatları ise 319 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Babacan Yapı’dan Kurban Bayramı’na özel kampanya! Yüzde 20 indirim ve çok özel fiyatlarla konut sahibi olmanın tam zamanı.
Kurban Bayramı kampanyalarına son yıllarda konut sektörü de dahil oldu. Konut sektörünün lider isimlerinden Babacan Yapı tarafından geliştirilen Babacan premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde Kurban Bayramı’na özel olarak geliştirilen kampanya kapsamında net yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.

Tüketicilere kampanya kapsamında Babacan Premium Projesi'nden 319 bin liraya, Babacan Port Royal projesinden ise 341 bin liraya konut satın alma fırsatı sunuluyor.

Babacan Holding Üst Yöneticisi Mehmet Babacan, "Bugün küresel ekonomide yaşanan karışıklıkların yarattığı olumsuzluklar karşısında güçlü bir duruş sergilemenin gerekliliğine inanıyoruz. Bu nedenle bu olumsuz koşullara rağmen hem yatırımcı taleplerini en iyi şekilde karşılamak hem de sektörde yarattığımız canlanmayı sürekli kılmak adına yüzde 20 indirimli kampanyamızı sürdürüyoruz. Her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı süresince de yatırımcılarımızı ev sahibi yapacağız” dedi.