EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Yapı’dan dev kampanya: “0 peşinat, düşük faiz ve yüzde 20 indirim”

Babacan Yapı projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere çok önemli avantajlar sağlıyor. Babacan Yapı’da 0 peşinat, düşük faiz ve yüzde 20 indirimle konut sahibi olun!

Babacan Yapı projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere çok önemli avantajlar sağlıyor. Babacan Yapı’da 0 peşinat, düşük faiz ve yüzde 20 indirimle konut sahibi olmak çok kolay!

Sektörün lider ve üretken isimlerinden bir tanesi Babacan Yapı konut seferberliğine tam destek veriyor. Babacan Yapı’nın merkezi noktalarda ve lüks donatılarla uygun fiyat ayrıcalığı ile satışa sunduğu projelerden daire satın almak isteyenler hiçi peşinat ödemden düşük faizle ve üstelik yüzde 230 indirim imkânı ile daire sahibi olabiliyor.

Babacan Yapı’nın tüm projelerinde 0 peşinat ve yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma imkânı sunuluyor. Üstelik yüzde 20 indirim ile!
Gayrimenkul sektörünü yeniden canlandırmak ve konut stokunu eritmek için harekete geçen devletten sonra özel sektörde elini taşını altına koydu. Babacan yapı tüm konut projelerinde yüzde 20 oranında indirim uygulayacağını açıkladı. Tüm projelerini kampanyaya dahil eden Babacan Yapı konut satın almak isteyenlere yüzde 20 indirim fırsatına ek olarak 0 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranı imkanı sunuyor.

Babacan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Babacan kampanya ile ilgili bilgilendirmede şunları kaydetti:

“Tüm projelerimizi kapsayan kampanya aracılığıyla, yüzde 20 indirim ayrıcalığı sağlıyoruz. Yatırımcılarımız hiç peşinat ödemeden, yüzde 0,98'lik faiz oranı ve yüzde 20 indirimle, bütçelerini zorlamadan konut sahibi olabilecek. Bu girişimimiz sayesinde sektöre örnek olarak diğer şirketlerin de hükümetimizin attığı adımları destekleyen türden önemli girişimlerde bulunacağına inanıyoruz.”