Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Babacan Yapı’dan dev kampanya: “0 peşinat, düşük faiz ve yüzde 20 indirim”

Babacan Yapı projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere çok önemli avantajlar sağlıyor. Babacan Yapı’da 0 peşinat, düşük faiz ve yüzde 20 indirimle konut sahibi olun!

Babacan Yapı projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere çok önemli avantajlar sağlıyor. Babacan Yapı’da 0 peşinat, düşük faiz ve yüzde 20 indirimle konut sahibi olmak çok kolay!

Sektörün lider ve üretken isimlerinden bir tanesi Babacan Yapı konut seferberliğine tam destek veriyor. Babacan Yapı’nın merkezi noktalarda ve lüks donatılarla uygun fiyat ayrıcalığı ile satışa sunduğu projelerden daire satın almak isteyenler hiçi peşinat ödemden düşük faizle ve üstelik yüzde 230 indirim imkânı ile daire sahibi olabiliyor.

Babacan Yapı’nın tüm projelerinde 0 peşinat ve yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma imkânı sunuluyor. Üstelik yüzde 20 indirim ile!
Gayrimenkul sektörünü yeniden canlandırmak ve konut stokunu eritmek için harekete geçen devletten sonra özel sektörde elini taşını altına koydu. Babacan yapı tüm konut projelerinde yüzde 20 oranında indirim uygulayacağını açıkladı. Tüm projelerini kampanyaya dahil eden Babacan Yapı konut satın almak isteyenlere yüzde 20 indirim fırsatına ek olarak 0 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranı imkanı sunuyor.

Babacan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Babacan kampanya ile ilgili bilgilendirmede şunları kaydetti:

“Tüm projelerimizi kapsayan kampanya aracılığıyla, yüzde 20 indirim ayrıcalığı sağlıyoruz. Yatırımcılarımız hiç peşinat ödemeden, yüzde 0,98'lik faiz oranı ve yüzde 20 indirimle, bütçelerini zorlamadan konut sahibi olabilecek. Bu girişimimiz sayesinde sektöre örnek olarak diğer şirketlerin de hükümetimizin attığı adımları destekleyen türden önemli girişimlerde bulunacağına inanıyoruz.”