EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Premium'un yeni kampanyası herkesi ev sahibi yapacak

Babacan Holding imzasıyla İstanbul'un modern yüzü Esenyurt'ta hayata geçirilen Babacan Premium'da herkesi ev sahibi yapacak yeni bir kampanya başladı.

Babacan Premium'un günde 99 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunan yeni kampanyasının detayları Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir'in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda basınla paylaşıldı. 7 blokta toplam bin 216 dairenin yer aldığı projenin toplantısında kampanyayla ilgili bilgi veren Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, Babacan Premium’da günde 99 liradan başlayan sabit taksitlerle ev sahibi olma dönemini başlattıklarını belirterek, projeden daire almak isteyen herkesi satış ofislerine davet etti.

Fiyatlar 243 bin TL'den başlıyor

İstanbul'un değeri her geçen gün artan noktalarından Esenyurt E5 üzerinde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Sosyal donatı alanlarıyla bölgedeki projelerin bir adım önüne geçen Babacan Premium'da 1+1 daireler 243 bin TL, 2+1 daireler 331 bin TL, 3+1 daireler ise 403 bin liradan başlayan fiyatları ile ev sahipleri ile buluşmayı bekliyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, AVM ve spor kulübü bulunuyor.