EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Premium’dan ‘240 ay vade’ fırsatı

Beylikdüzü E5 üzerinde, konut projesi çalışmalarını sürdüren Babacan Holding, 240 ay vade ile konut sahibi olma şansı sunuyor.

Babacan Premium projesinde peşinat yüzde 5 seviyesine inerken, konut alıcıları ister 0,49’dan başlayan faiz oranlarını ister 240 ay vadeli konut sahibi olma fırsatından birini tercih edebilir.

Konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlamak için gayret gösterdiklerini anlatan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, sözlerine şu şekilde devam etti: “Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bölgenin en prestijli ve en uygun konut projelerini hayata geçirerek birçok ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Babacan Premium’da kişiye özel ödeme planları oluşturuyoruz. Ayrıca peşinat oranımızı yüzde 5’e indirdik, 0,49’dan başlayan faiz oranları ve 240 ay vade ile konut sahibi olma fırsatını da devam ettiriyoruz” dedi.

Babacan Premium Aralık 2018’de teslim edilecek

28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen Babacan Premium tower, terrace, home office ve AVM’den oluşan karma bir proje olarak yükseliyor.

1.140 adet konuttan oluşan projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi hedefleniyor. Projede farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Konumu ve ulaşım ağlarını yakınlığı ile dikkat çeken Babacan Premium, Atatürk Havalimanı’na 15 km, metrobüs durağına 100 metre ve , E-5’e 100 metre uzaklıkta bulunuyor. Başta İstanbul Üniversitesi olma üzere diğer pek çok üniversiteye ulaşmak için toplu taşıma araçlarına 10 dakika mesafede yer alıyor.