EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Premium'da kampanya sürüyor

Geçtiğimiz sene ilk olarak Cityscape Fuarı'nda yatırımcıyla buluşan Babacan Premium projesinde kampanyalı satışlar tüm hızıyla sürüyor.

Satışlarına Mart 2016'da başlanan Babacan Premium projesi yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük ilgi görmeye devam ediyor. İnşaatına Eylül 2015'te başlanan proje 28 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükselen 6 bloktan meydana geliyor. Toplamda bin 400 konut ve 115 ticari ünitenin yer aldığı Babacan Premium projesinin ilk etabı Haziran 2018'de, 2. etabı ise 2018 yılı Eylül ayında teslim edilecek.

Ramazan kampayasıyla satışların devam ettiği projede kampanya kapsamında, hiç peşinatsız, yüzde 75 banka kredisi ve yüzde 25 teslimde ödeme fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor. Diğer ödeme koşuluna göre 35 peşinat, geri kalan kısmı firma bünyesinde 50 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Üçüncü seçeneğe göre ise; peşinat ödemeden 120 ay vade ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Daire fiyatlarının 233 bin TL ile 398 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Babacan Premium projesi E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Bir bloğunun otel olarak ayrıldığı Babacan Premium'un bbir yıl içerisinde yüzde 45 oranında prim yapması bekleniyor.