EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Premium'da çok özel imkanlarla konut satın alma fırsatı!

Babacan Holding tarafından İstanbul Avrupa Yakasının dikkat çeken ilçesi Beylikdüzü’nde konumlandırılan Babacan Premium projesinde çok özel imkanlar…

Çok özel ayrıcalıklar ile konut sahibi olma imkanı sunulan Babacan Premium projesi Babacan Holding kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının kısa sürede amortisman sağlayan ilçelerinden Beylikdüzü’nde E 5 Otoyolu üzerinde yükseliyor.

Ulaşımın ve yaşamın merkezi konumunda inşa edilen projede çok özel imkanlarla daire sahibi olunabiliyor. Babacan Holding tarafından İstanbul’un önemli merkezi konumlarından birinde inşa edilen satışı devam eden üç projeden biri olan Babacan Premium’da da diğer projelerde olduğu gibi yüzde 20 indirim ve yüzde 0,98 konut kredisi faiz oranı ile taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirime ek yüzde 0,98 faiz oranı!

Uygun fiyatlar, cazip ödeme koşulları ile güvenilir ve kaliteli yaşam alanlarını bir arada sunan Babacan Holding tarafından ulusal konut indirimi kampanyasının bir ay daha devam ettirilmesi kararı alındı. Bu karar doğrultusunda Babacan Holding’in satışları devam eden Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde temmuz ayı boyunca yüzde 0,98 faiz oranıyla kredi kullanmak mümkün olacak. Üstelik bu projelerden daire satın almak isteyen vatandaşlara peşin ve kredili alımlarında yüzde 20 oranında indirim uygulanacak.

Babacan Premium’da teslimler Ağustos 2018’de!

Kampanyaya dahil edilen Babacan Premium projesi İstanbul Avrupa Yakasının Beylikdüzü ilçesinde yükseliyor. Toplam bin 10 adet konuta yer verilen Babacan Premium konut projesinde daire teslimleri ise Ağustos 2018 tarihinde yapılmaya başlanacak.