EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Premium ve Babacan Port Royal'den konut alana ücretsiz özel okul eğitimi!

Babacan Holding'in bayram kampanyası kapsamında Babacan Port Royal ve Babacan Premium projelerinden konut alan herkese 30 bin TL değerinde özel okul eğitimi ücretsiz!

Kaliteli ve güvenilir yapıları uygun fiyatlarla buluşturarak tüketicinin beğenisine sunan Babacan Yapı 2018 Ramazan Bayramı için çok özel bir kampanyaya imza attı. Babacan Holding tarafından hayata kazandırılan bayram kampanyası kapsamında konut alan herkese 30 bin TL değerinde bir yıllık özel okul eğitimi hediye ediliyor.

Çok özel fırsatlarla İstanbul'un en merkezi ve işlek noktalarında konut satışlarına devam eden Babacan Holding konut sektöründe en farklı kampanyalardan birine imza attı. Babacan Holding tarafından hayata kazandırılan prestijli konut projeleri Babacan Premium ve Babacan Port Royal'de konut seferberliği kapsamındaki yüzde 5 peşinat ve peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 oranında indirime ek olarak konut satın alan herkese 30 bin TL değerinde Babacan Premium Projesi içerisinde yer alan Medicana Eğitim Grubu- MBA Okulları’nda bir yıllık ücretsiz eğitim hakkı veriliyor.

Ürettiği güvenilir ve kaliteli yapılarla olduğu kadar özel günlerde ürettiği yaratıcı kampanyalarda da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Babacan Yapı'nın eğitime destek veren kampanyası 2018 yılı Ramazan Bayramı'na özel olarak hayata geçiriliyor.

Babacan Yapı tarafından İstanbul'un önemli noktalarında yaşama geçirilen Babacan Port Royal ve Babacan Premium projelerinde konut alanlara yüzde 5 peşinat ve hem peşin hem de kredili alımlarda geçerli olacak şekilde uygulanan yüzde 20 indirim kampanyasına ek olarak abacan Premium Projesi içerisinde yer alan Medicana Eğitim Grubu- MBA Okulları’ndan 30 bin TL değerinde bir yıllık özel okul eğitimi ücretsiz olarak armağan ediliyor.

Babacan Holidng tarafından geliştirilen Ramazan Bayramı konut kampanyası Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde geçerli olacak. Babacan Premium knut projesinde daire fiyatları 319 bin TL’den start alıyor. Babacan Port Royal konut projesinde ise fiyatlar 341 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Fırsatlardan faydalanmak için acele edin!