EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Premium ayda 2 bin 150 TL'ye ev sahibi yapıyor

Babacan Holding'in Esenyurt'ta konumlandırdığı Babacan Premium projesinde Ramazan ayına özel yeni bir kampanya başladı.

Babacan Holding, Beylikdüzü E-5 üzerinde hayata geçirdiği Babacan Premium'dan ev sahibi olmak isteyenlere Ramazan ayına özel bir kampanya sunuyor. Kampanya hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, konut alacakların Ramazan fırsatını değerlendirmeleri gerektiğini vurguladı. Babacan, "Konut sahibi olmak isteyenlere bölgenin en prestijli ve en uygun konut projelerini hayata geçirerek birçok ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Ramazan ayına özel olarak başlattığımız son kampanyamızda da Babacan Premium’dan sıfır peşinat ile aylık 2.150 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca kişiye özel ödeme planları oluşturuyoruz" diye konuştu.

Toplam 1.140 adet konutun yer aldığı Babacan Premium projesi residence, tower, terrace, home office ve AVM’den oluşuyor. Farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire fiyatları ise 239 bin TL’den başlıyor. 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Bahçeli ve teraslı daireleriyle İstanbul’un merkezinde tatil köyü Konforunda bir yaşam sunan Babacan Premium’dan İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.

Lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Babacan Premium, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede konumlanıyor.