EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Port Royal'in örnek daireleri tamamlandı

Babacan Holding, satışlarına geçtiğimiz senenin son çeyreğinde başladığı Babacan Port Royal projesinin örnek dairelerini yatırımcıların ziyaretine açtı.

Yatırımcılara yüksek oranda prim vadeden Babacan Port Royal projesinin örnek daireleri tamamlandı. Satış ofisine gelen ziyaretçiler bundan böyle stüdyo ve 2+1 daire tipinde 2 ayrı örnek daire gezebilecek. Toplam 4 blokta 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan Babacan Port Royal fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor. Projede alan büyüklükleri talebe göre şekillendirilebilen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Teslimlerin 2019 yılının Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan Babacan Port Royal’in örnek dairelerini DGD Design tasarladı.

Sosyal donatı alanlarıyla fark yaratıyor

Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda konumlandırılan Babacan Port Royal'de daireler 258 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunulan projede, ayrıca 120 ay 0.49 ve 50 ay 0 faiz oranıyla her bütçeye uygun ödeme imkanı mevcut.

Sosyal donatı alanları arasında fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odasının yanı sıra yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanlarının da bulunduğu Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E-5 ve metrobüs durağıyla da sakinlerine ulaşım kolaylığı sunuyor. Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de bulunuyor.