Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Babacan Port Royal'den şimdi konut satan alanlar yüzde 30 kar edecek

Babacan Holding'in Atatürk Havalimanı’na komşu konumdaki projesi Babacan Port Royal'de satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 240 bin TL'den başlıyor.

Babacan Holding’in en yeni projesi Babacan Port Royal’de lansman öncesi satışlar sürüyor. Daire fiyatlarının 240 bin TL’den başladığı projede kişiye özel ödeme planları da uygulanıyor. Babacan Port Royal'de alan büyüklükleri talebe göre şekillendirilebilen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Yüzde 30 daha uygun

Konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalara destek vermeye devam ettiklerini vurgulayan Babacan Holding Ceo’su Mehmet Babacan, “Toplam 4 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan Babacan Port Royal projemiz ile lokasyondaki diğer projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Projemiz fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor. Lokasyonunun en lüks ve en ulaşılabilir projesi olarak yatırımcıların dikkatini çeken ve lansman öncesi satışlarda yoğun ilgi görmeye devam eden Babacan Port Royal’de dairelerimizi 240 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz” dedi.

Arazisinin bin metrekarelik kısmı sosyal donatılar için ayrılan Babacan Port Royal’de; fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası ve oyun odası gibi alanlar mevcut. Yaklaşık 10 bin metrekare açık bahçe alanına sahip Babacan Port Royal’de ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da yer alıyor.

Teslimler Mart 2019’da

Yeşilköy Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda, E-5 üzerinde konumlanan Babacan Port Royal’de teslimlerin Mart 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor. Proje; CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.