EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Port Royal'de sıfır faizle 40 ay vade imkanı

Babacan Holding tarafından Küçükçekmece'de inşa edilen Babacan Port Royal projesinde sıfır faizle 40 ay vade ya da yüzde 17 indirim fırsatından yararlanılabiliyor.

Satışlarına geçtiğimiz yıllarda başlanan Babacan Port Royal projesinden konut sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başladı. Yaza özel başlatılan kampanya kapsamında projeden; yüzde 17 indirim ya da sıfır faizle 40 ay vade imkanından yararlanarak konut sahibi olmak mümkün.

Kampanya hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, "2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı’ndan TL ile aldığımız 16 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde satışa çıkardığımız projemizi çok uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde yer alan ‘Babacan Port Royal’de daire fiyatları emsallerine göre yüzde 30 daha ekonomik ve uygun. Lansmandan sonra yoğun ilgiyle karşılanan ‘Babacan Port Royal’ projemizde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Bölgede bu kalitede bu kadar ekonomik fiyatlı başka bir proje yok. Fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösterilen projemizde şimdide 40 ay sıfır faiz veya yüzde 17 net indirim avantajı sunuyoruz. Hem oturum hem de yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı" dedi.

Toplam 802 dairenin yer aldığı Babacan Port Royal'de konutların yanı sıra 80 ticari birime de yer veriliyor. 5 bloktan oluşan projede büyüklükleri 37 metrekare ile 212 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan Babacan Port Royal’de metroya sıfır konumuyla dikkat çekiyor.

Bin metrekarelik kapalı alanı; sosyal donatılar için ayrılan Babacan Port Royal’de fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası bulunuyor. Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu Babacan Port Royal’de ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da mevcut. Projede teslimlerin ise Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.