EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Port Royal'de satışlar tüm hızıyla sürüyor

Babacan Holding'in kendi arsası üzerinde geliştirdiği Babacan Port Royal'e ilgi sürüyor. Fiyatların 239 bin TL'den başladığı proje uygun ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor

"Babacan" markasıyla ürettiği projelere bir yenisi daha ekleyen Babacan Holding, Babacan Port Royal ile karlı bir yatırımın kapılarını aralıyor. Ön talep döneminde yoğun taleple karşılaşan ve satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede fiyatlar 239 bin TL'den başlıyor. Yeşilköy'de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde bulunan Babacan Port Royal'de daireler, ön talep satışlarına özel 120 ay vade 0.59 faiz oranıyla satışa sunuluyor.

Ayrıca; 50 ay vade sıfır faiz imkanıyla da ev sahibi olma fırsatı sunan Babacan Port Royal projesinde kampanyalar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Dövizini bozdur" kampanyasına destek veren firma, dövizini bozdurup gelen tüm müşterilerine kampanyalara ek olarak yüzde 20 oranında indirim sağlıyor.

Yaklaşık 10 bin metrekare açık bahçe alanına sahip olan projede yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları dikkat çekiyor. Babacan Port Royal projesinde ayrıca bin metrekarelik kapalı alanı; fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatı alanlarına ayrılmış durumda.

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılan proje, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlar da yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de yer alıyor.