EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Port Royal'de ön satışlar başladı

Babacan Holding'in Yeşilköy'de inşa ettiği Babacan Port Royal'de lansman öncesi döneme özel 0.59 faiz oranıyla 120 ay vadeli ön satışlara başlandı.

Babacan Holding'in Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde projelendirdiği Babacan Port Royal'da ön satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Bulunduğu bölgedeki projelere kıyasla yüzde 30 daha uygun fiyat sunan Babacan Port Royal, Babacan Holding’in uygulayacağı 120 ay vade 0.59 faiz kampanyasıyla konut sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunuyor.

"Bölgede görülmemiş kampanyalara imza atacağız"

Öte yandan; 50 ay vade sıfır faizle ev sahibi olmanın da mümkün olduğu projede, ön talep toplama sürecinin büyük ilgi gördüğünü söyleyen Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, Babacan Port Royal'i, residence ve home officeden oluşan karma bir yapı olarak hayata geçirdiklerini kaydetti.

Projenin 5 blokta toplam 801 daire ve 80 adet ticari üniteden oluştuğunu belirten Babacan, "Babacan Port Royal’de bölgede emsalsiz bir kampanyayı hayata geçirdik. Hiçbir projede olmayan 0.59 faiz oranları ve 120 ay vadeyle konut yatırımını en kolay hale getiriyoruz, üstelik bu şartları kendi imkanlarımız dahilinde sunuyoruz. Çünkü, arazi kendimize ait. Babacan Port Royal’i bundan 2.5 yıl önce Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan aldığımız 16 bin 527 metrekare arazi üzerinde inşa ediyoruz.

Yaklaşık 10 bin metrekare açık alanın, bin metrekareye yayılan sosyal yaşam alanlarının yer aldığı ve içerisinde bir alışveriş caddesinin de bulunacağı projemizin ön taleplerinde büyük ilgi görüyoruz. Yakın zamanda uygun ödeme koşulları ile ön satışa da başlayacağız.

Merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Yakın zamanda uygun ödeme koşulları ile bölgede görülmemiş kampanyalara imza atacağız” diye konuştu.

10 bin metrekaresi yeşil alanlardan oluşuyor

Tasarımı, dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılan projeye çok yakın konumda yer alan CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlar da lokasyonu daha da değerli hale getiriyor. Yaklaşık 10 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası, yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanları bulunuyor.