EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Port Royal'de "ödeme planını kendi oluştur" kampanyası

Ulaşılabilir fiyatlarla lüks konutlar vaat eden Babacan Holding'in Babacan Port Royal'de 'ödeme planını kendin oluştur' kampanyasıyla konut sahibi olmak çok kolay.

Kaliteli konutları erişilebilr fiyatlarla alıcıyla buluşturan Babacan Holding'in gözde projelerinden Babacan Port Royal'de başlatılan 'ödeme planını kendin oluştur' kampanyası ile ev sahibi olmak kolaylaştırıldı. Üstelik projede fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor. Teslimler ise Eylül 2019'da gerçekleştirilecek.

Babacan Holding, bölgesinin prestij sembolü olan projesi ‘Babacan Port Royal’den konut sahibi olmak isteyenlere özel olarak ‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyası başlattı. Müşterinin beklentilerine göre hazırlanan ödeme planları ile ev sahibi olmak isteyenler, gönül rahatlığı ile ödeme planlarına kendileri karar vermenin rahatlığını yaşıyorlar.

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde yükselen ‘Babacan Port Royal’ projesi arazisinin 2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı’ndan TL ile alındığını, bu nedenle de lokasyondaki diğer projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulduğunu vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Her bütçeye uygun ödeme planı

Babacan, “Merkezi lokasyonu ile bölgedeki rakiplerine göre fark yaratan değerli bir arazi üzerindeYeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 karayolu yakınında konumlanan ‘Babacan Port Royal’ projemizde çok özel bir kampanyaya daha imza atıyoruz. 16.500 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen projemiz, fiyat avantajıyla bölgenin en karlı projesi olarak yatırımcıların dikkatini çekiyor. Daire fiyatlarının 279 bin liradan başladığı projemizden konut sahibi olmak isteyenlere ‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyasını başlattık. Bu kampanyamızın ana amacı ev sahibi olmak isteyenlere ödeme rahatlığı sağlamaktır. Bu sayede ister peşin ister taksitli, özel olarak oluşturulan ödeme planları ile lokasyonun en lüks, en kaliteli ve en ulaşılabilir projesinde yer almak artık daha kolay olacak. Yatırım ve oturum amaçlı konut almak isteyenler bu özel fırsatı kaçırmamalı” dedi.

10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan proje toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları mevcut.

Teslimlerin Eylül 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan ‘Babacan Port Royal’in bin metrekarelik kapalı alanı, geniş sosyal donatı alanları için ayrıldı. Projede fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası bulunuyor.

Ayrıca metroya sıfır konumuyla da yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran ‘Babacan Port Royal’,

E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede konumlanıyor. CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın mesafede yer alıyor.