EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Port Royal'de lansman fırsatlarından yararlanmak için son günler

Babacan Holding tarafından Küçükçekmece'de konumlandırılan Babacan Port Royal'de lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor.

Babacan Holding'in en yeni projesi Babacan Port Royal'de fırsatlar devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere ön satışa özel birçok fırsat sunan şirket, bu avantajları 2017'nin ilk günlerinde sürdürüyor. Bölgesinin en iddialı projelerinden biri olan Babacan Port Royal'den daire sahibi olmak isteyenlere 50 ay vade farksız taksit fırsatının yanı sıra inşa edildiği lokasyona oranla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla daire satın alma avantajı sunuluyor.

Daire fiyatlarının 277 bin TL'den başlangıç gösterdiği Babacan Port Royal projesi Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde yükseliyor. Toplam 4 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan projenin sosyal donatı alanları arasında bin metrekarelik kapalı alanı; fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatı alanlarına ayrıldı. Yaklaşık 10 bin metrekare açık bahçe alanına sahip Babacan Port Royal yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzlarıyla da dikkat çekiyor.

Açık alışveriş merkezi keyfini yaşatacak toplam 80 adet mağazanın yer aldığı Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de bulunuyor.