EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Palace ve Prime Suites'te aylık bin 950 TL'ye ev sahibi olma fırsatı

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden aylık bin 950 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Babacan Holding, Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başladı. Sıfır peşinat ve aylık bin 950 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen Babacan Palace ve Prime Suites'ten daire satın alanlar evlerine hemen taşınabiliyor.

Kampanya hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, "Bölgenin en lüks, en prestijli projeleri Babacan Palace ve Prime Suites otel konforunda rezidans konseptine sahip. Modern mimari anlayışın günümüz teknolojisiyle buluştuğu projelerimizde ulaşılmaz algısını kırarak lüks rezidans konforunu şimdi çok özel fiyatlarla sunuyoruz. Projelerimizden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve 1.950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sağlıyoruz" dedi.

Beylikdüzü'nde 5 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Babacan Palace projesinde toplam 248 adet konuta yer veriliyor. 5 yıldızlı otel konsepti ile satışa sunulan Babacan Palace; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit dairelerden oluşuyor. Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı Babacan Palace’tan peşinatsız aylık bin 950 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Babacan Palace’ta peşinatı da 12, 24 ve 36 ay sonra olmak üzere üç eşit taksit ile ödeme imkanı da mevcut. Konut almak isteyenler ayrıca istediği bankadan da kredi kullanabiliyor.

İstanbul’un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde, 4 bin 500 metrekarelik alanda geliştirlen Prime Suites, giriş+18 kat bulunan tek bir bloktan oluşuyor. Toplam 142 adet konuttan meydana gelen Prime Suites’te yer alan daireler eşyalı olarak teslim ediliyor.