Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Babacan Holding'ten yüzde 20 indirim kampanyasına devam!

Konutta yüzde 20 indirim kampanyası ve buna ek yüzde 0,98 faizle kredi kullanma imkânı Babacan Holding projelerinde devam ediyor.

Türkiye’nin en güçlü gayrimenkul firmalarından Babacan Holding tarafından alınan kararla 30 Haziran tarihinde sona eren ulusal konut kampanyası bir ay süreyle daha devam edecek.

Kampanyanın bir ay daha devam ettirilmesine ilişkin açıklama yapan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, kampanyanın sona ermesinin ardından yatırımcılardan gelen yoğun talebe sessiz kalamayarak kampanyayı bir ay süreyle uzatmış olduklarını söyledi.

Türkiye’nin tamamında gayrimenkul sektörünün üç büyük çatı kuruluşu Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) öncülüğünde başlatılan konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim kampanyası Babacan Holding projelerinde bir ay daha sürüyor.

İstanbul’un en hızlı değerlenen lokasyonlarında ürettiği kaliteli yapıları uygun fiyatlarla ve çok cazip ödeme koşulları ile tüketiciye sunması ile sektörde sık sık adından bahsettiren Babacan Holding’in satışları halen süren üç büyük konut projesinde kampanyalar bir ay daha devam ediyor.

Türkiye genelinde mayıs ayının ortasında başlatılan ve ilk önce haziran ayının ortasında sonlandırılması planlanırken on beş gün daha uzatılan konutta yüzde 20 indirim kampanyası Babacan Holding tarafından temmuz ayının sonuna kadar uzatıldı.

30 Haziran 2018 tarihinde sona eren konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim kampanyasını Babacan Holding, Babacan Port Royal, Babacan Palace ve Babacan Premium projelerinde bir ay daha devam ettirme kararı aldı.

Yüzde 20 indirime ek yüzde 0,98 faiz imkanı

Babacan Holding’in satışları süren üç prestijli konut projesinde sağladığı yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 0,98 faiz oranıyla kredi kullanma avantajı da devam ediyor. Yüzde 20 indirim kampanyası sona ermesine ve konut kredi faizleri yeniden eski seviyesine dönmesine rağmen Babacan Holding bir ay daha uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile vatandaşları konut sahibi yapmaya devam edecek.

“Yatırımcılarımızdan gelen taleplere sessiz kalamadık”

Kampanyanın devam ettirilmesine ilişkin açıklama yapan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Ulusal Kampanya sürecinin başladığı ilk günden itibaren kampanyaya en büyük desteklerden birini veren bir şirket olarak yatırımcılarımızın gözünde oluşturduğumuz güveni zirveye taşıdık. Kampanya sona ermesine rağmen, yatırımcılarımızdan gelen taleplere sessiz kalamadık” şeklinde konuştu.