EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Holding’ten konut seferberliği kapsamında 15 günde 105 konut satışı!

Babacan Holding yurt genelinde başlatılan konutta yüzde 20 indirim kampanyasının ilk yarısında toplam 105 adet konut satışı gerçekleştirdi.

Kaliteli ve dayanıklı yaşam alanlarını uygun fiyatla birleştirerek tüketicinin beğenisine sunan Türkiye gayrimenkul sektörünün en köklü isimlerinden Babacan Holding tarafından konutta yüzde 20 indirim kampanyasının ilk 15 günlük sürecinde 3 farklı projeden toplam 105 adet konut satışı yapıldı.

Babacan Holding tarafından Beylikdüzü’nde e-5 üzerinde yaşama kazandırılan Babacan Premium projesi, Küçükçekmece e-5 üzerinde hayata kazandırılan Babacan Port Royal ve yine Beylikdüzü ilçesinde sektöre kazandırılan Babacan Palace projeleri konutta yüzde 20 indirim kampanyasına dahil edildi.

Satışları devam eden 3 projesi ile kampanyaya destek veren Babacan Holding kampanyanın ilk 15 günlük sürecinde toplam 40 milyon TL ciro elde etti. Kampanyanın startının verildiği 15 Mayıs tarihinden itibaren 3 projenin de satış ofislerinde ciddi anlamda bir hareketlilik başladığını ifade eden Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap eden bir kampanyanın parçası olduklarını ifade ederek, “Bu kampanya ile hızlı bir şekilde mevcut projelerin satışları tamamlanacak. Böylece lansmana hazırlanan yeni konut projeleri daha erken bir tarihte konut alıcısıyla buluşacak” dedi.

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan yurt genelinde başlatılan kampanya kapsamında konut sektöründe sadece mevcut projelerin satışlarında bir hareketlilik olmadığını yeni proje inşaatlarının da konuttaki ulusal kampanya sayesinde hız kazanacağını ifade etti.

Konutta yüzde 20 indirim kampanyası sayesinde son 3,5 yıl içinde biriken 2 milyon 300 bin adet konut stokunun eritilmesi, konut kredisi faiz oranları yüksekliği ve gayrimenkul değerlerindeki artış nedeniyle alımlarını erteleyen vatandaşların konut satın alması ve hem yatırım odaklı hem de oturum odaklı konut satışlarının hız kazanması amaçlanıyor.

İlk etabında çok olumlu geri dönüşler alınan kampanya 15 Mayıs 2018 tarihiyle start verdi. Konutta yüzde 20 indirim kampanyası 15 Haziran 2018 tarihinde son bulacak.