EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Holding'ten Kadınlar Günü'ne özel kampanya

Babacan Holding; yeni kampanyası kapsamında, 4-12 Mart tarihleri arasında projelerinden ev sahibi olanlara seyahat veya alışveriş çeki hediye ediyor.

Babacan Holding, 240 ay vade aylık yüzde 0.79 faizle konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyasına ek olarak yeni bir kampanya başlattı. Babacan Holding, 4-12 Mart tarihleri arasında konut alanlara bir seyahat acentasından yurtdışı seyahat veya ünlü mobilya ev dekorasyonu markasından alışveriş çeki hediye ediyor. Babacan Holding projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere 240 ay 0,79, 120 ay 0.49 veya 50 ay sıfır faiz fırsatı da sunuluyor.

Babacan Premium'da metrekaresi 3 bin 500 lira

Kampanyanın geçerli olduğu projelerden Babacan Premium; 28 bin 620 metrekare alan üzerinde residence, tower, terrace, home office, mall ve otel olarak inşa ediliyor. Bin 140 adet konuttan oluşan projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde değişen dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 TL'den daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor.

Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla da dikkat çeken Babacan Premium, E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün oluyor.

Babacan Port Royal'de fiyatlar 277 bin TL'den başlıyor

Kampanyanın geçerli olduğu bir diğer proje olan Babacan Port Royal, Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde bulunuyor. Babacan Port Royal'de daireler 277 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplam 4 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan Babacan Port Royal fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımlarından biri olarak gösteriliyor.

Babacan Palace metrobüse yürüme mesafesinde yükseliyor

5 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen Babacan Palace projesinde alanları 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer alıyor. Projede daire fiyatları ise 189 bin TL'den başlıyor. Sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamının bulunduğu Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E-5 ve metrobüs durağıyla da ulaşım kolaylığı sunuyor.