EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Holding'ten Dünya Kadınlar Günü'ne özel kampanya

Kaliteyi erişilebilir fiyatlarla sunan Babacan Holding 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel çok özel bir projeye imza attı.

Kaliteyi erişilebilir fiyatlarla sunan Babacan Holding 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel çok özel bir projeye imza attı. Prestijli projelerinden konut alan kadınlara Maldivler tatili hediye!

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi ve köklü isimlerinden Babacan Holding kaliteli konut projelerinden konut alanlara 8 Mart Dünya Kadınları Günü’ne özel Babacan Premium, Babacan Port Royal ya da Babacan Prime Suites projelerinden daire alan kadınlara çift kişilik Maldivler tatili hediye ediyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınları konut sahibi yapmayı amaçlayan Babacan Holding erişilebilir fiyatlarla sunduğu lüks ve prestijli konutlarından daire sahibi olan 8 kadına çift kişilik tatil hediye ediyor.

Babacan Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel 8 kadına Maldivler ’de çift kişilik tatil armağan ediyor. Kampanya kapsamında hem bu özel günde kadınlara hediye vermek hem de kadınların konut sahibi olmasını teşvik etmek amaçlanıyor.

Dünya Kadınlar Güü’ne özel olarak geliştirilen kampanya 8 Mart 2018 tarihinde başlayıp 11 Mart 2018 tarihine kadar sürecek. Kampanya kapsamına Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Prime Suites projeleri dahil edildi. Projeden daire alan 8 kadına Maldivler’de çift kişilik geçireceği 5 gecelik bir tatil armağan edilecek.

Bu özel günde kadınlara ayrıcalıklı bir armağan sunmayı amaçladıklarını ifade eden Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, kampanya hakkında şu bilgileri paylaştı:

“Sadece bugünlerimizin değil geleceğimizin mimarı olan kadınlarımızı holding olarak en kıymetli varlıklarımız olarak görüyoruz. Onları gerek iş hayatındaki gerek evimizdeki rolleriyle her zaman hayatımızın merkezinde konumlandırıyoruz. Satış ofislerimizden edindiğimiz izlenim, bize konut alımında da kadınların tercihlerinin başrol oynadığını gösteriyor.

Biz de bu tablodan yola çıkarak geleceğimizin mimarı olan kadınlarımızı hayalini kurdukları evle buluştururken, yine hayallerini süsleyen bir tatile kavuşturmak istedik. Kampanyamız kapsamında 8-11 Mart tarihleri arasında tüm projelerimizden konut satın alan ilk 8 kadın, Maldivler’de 5 gece 6 gün tatil kazanacak.”