Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Babacan Holding’ten dev kampanya

Babacan Holding Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden daire almak isteyenlere yüzde 10 peşin 84 ay 0 faizle vadelendirme şansı tanıyor.

84 ay yüzde 0 faizle konut satın alma kampanyasına iki projesiyle katılan Babacan Holding lüks projelerini kolaylıklarla ve erişilebilir fiyatlarla alıcıya sunmaya devam ediyor.

Sektörde yarattığı öncü adımlarla dikkat çeken ve lüksü erişilebilir fiyatlarla sunan Babacan Holding; Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerini 84 ay yüzde 0 faiz kampanyasına dahil etti.

Babacan Holding’in Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden kampanya kapsamında sadece yüzde 10 peşin ödeyerek 84 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor.

Kampanya hakkında önemli bilgilendirmelerde bulunan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yükselen faizler karşısında müşterilerimizin yükünü azaltmak, bütçelerini rahatlatmak için elimizi taşın altına sokup bir feda kampanyası başlattık ve faizleri sıfırladık” dedi.

Babacan Premium Beylikdüzü E5 üzerinde konumlandırıldı

Eşsiz konumu ve 269 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunan ‘Babacan Premium’ Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edildi. 2018 Haziran ayında teslimine başlanması beklenen proje, 1009 konuttan oluşan ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile residence, tower,terrace ve homeofficeden oluşuyor.

Babacan Port Royal eşsiz mimarisiyle dikkat çekiyor

Fark edilen modern mimari tarzıyla dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup tarafından tasarlanan ‘Babacan Port Royal’ toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden oluşuyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu konumlanan projede yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanları ile süs havuzları da yer alıyor.