EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Holding’ten Babalar Günü kampanyası

Babacan Holding, 12-25 Haziran tarihleri arasında Babacan projelerinden konut alanlara tuttuğu takımın kombine biletini hediye ediyor.

Babacan Holding, Babalar Günü’nde futbolsever babalara en güzel hediyeyi veriyor. 12-25 Haziran tarihleri arasında Babacan projelerinden konut alanlara tuttuğu takımın kombine bileti hediye…

Konut sahibi olmayı kolaylaştıran ödeme avantajları sunan Babacan Holding, ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ projelerinden Babalar Günü haftası olan 12-25 Haziran tarihleri arasında konut alanlara tuttuğu 3 büyük takımdan birinin kombine biletini hediye ediyor.

27 Nisan’da lansmana çıkarak Mayıs ayının en çok satan projesi olan Port Royal, Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında bölgenin en iddialı, en prestijli, en kaliteli ve en ulaşılabilir projesi olarak yatırımcıların dikkatini çekti. Proje toplam 5 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

İnşa edildiği lokasyondaki projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulan ‘Babacan Port Royal’de yüzde 15 indirim fırsatı da devam ediyor. Daire fiyatlarının 249 bin liradan başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere 50 ay 0 faiz ödeme kolaylığı da sunuluyor.

Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı ve E-5 yolu yakınında konumlanan projede teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Beylikdüzü’nde tatil köyü konforunda bir yaşam sunan karma proje ‘Babacan Premium’dan konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat aylık 2.150 TL taksit avantajı sunuluyor. Daire fiyatlarının 239 bin TL’den başladığı ‘Babacan Premium’da residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanan projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.

Teslimlerin başladığı ‘Babacan Palace’tan konut sahibi olanlar tapularına hemen kavuşuyor. 5 yıldızlı otel konsepti ile satışa sunulan ‘Babacan Palace’, İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern mimarı anlayışıyla bütünleşiyor.

Beylikdüzü bölgesinin en lüks projesi olma özelliği taşıyan ‘Babacan Palace’, 5 bin metrekare alan üzerinde toplam 248 adet 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit dairelerden oluşuyor. Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı Babacan Palace’ta peşinatı da 12, 24 ve 36 ay sonra olmak üzere üç eşit taksit ile ödeme imkanı da mevcut. Projeden konut almak isteyenler ayrıca istediği bankadan da kredi kullanabiliyor.